Zamknięta droga

 

UWAGA !!!

 

 

W związku z realizacją zadania pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1329 R Zdżary - Witkowice w miejscowości Kozodrza i Borek Mały” w dniach 15 - 22.9.2023 r. oraz 25 – 27.09.2023 r. nastąpi całkowite zamknięcie drogi na odcinku prowadzonych robót.

Wskazane terminy mogą ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

Objazd odbywać się będzie według załączonego schematu oznakowanymi drogami powiatowymi.

Kierujący pojazdami proszeni są o dostosowanie się do zamieszczonego oznakowania.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

SCHEMAT - PDF

 

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu